Movity na targach Polagra Premiery 2012

Na organizowanych w Poznaniu, Międzynarodowych Targach Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA-PREMIERY, mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę oraz rozwiązanie do obiegu dokumentów i informacji w przedsiębiorstwie. 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz zapoznali się z korzyściami wynikającymi z pracy z rozwiązaniami Movity. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami oraz konstruktywną dyskusję przy naszym stoisku.  

 

 

Na Targach, w 10 pawilonach, najnowszą ofertę branżową pokazało 300 wystawców i firm z 16 krajów. Z dużym zainteresowaniem wystawców obecnych na targach spotkało się nasze rozwiązanie Movity Proces Start, które w oparciu o oprogramowanie JobRouter firmy (WJ&P Systemhaus AG) umożliwia automatyzację procesów w organizacji. 

 

Movity Proces to efektywne narzędzia gwarantujące optymalizację pracy, dzięki którym przedsiębiorstwo staje się bardziej konkurencyjne na rynku poprzez skrócenie czasu realizacji zadań i transakcji, niższym kosztom administracyjnym oraz dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań związanych z przejściem na dokumenty elektroniczne.