Seminarium dla nowoczesnych firm w Toruniu

Tym razem firma Movity miała okazję zaprezentować się uczestnikom seminarium „Rozwiązania IT dla Nowoczesnych Firm”, które odbyło się w Toruniu. Po raz kolejny swoich kluczowych klientów zaprosił na seminarium Komputronik Biznes.

 

Seminarium  poświęcono rozwiązaniom sprzętowym  i oprogramowaniu, które zapewniają optymalne funkcjonowanie nowoczesnego biura. W naszej prezentacji przedstawiliśmyMovity Proces, czyli gotowe, skrojone na miarę rozwiązania obiegu dokumentów i przepływu informacji w firmie. Narzędzie to służy do automatyzacji najistotniejszych procesów biznesowych  w przedsiębiorstwie. Poszczególne dedykowane rozwiązania można
z powodzeniem wykorzystywać w konkretnych działach firmy, takich jak księgowość, HR, produkcja, sprzedaż, obsługa klienta, logistyka czy dział prawny.

 

Bezpośrednio po spotkaniu na wszystkich czekała pyszna zabawa w trakcie Sushi Show, które odbyło się w renomowanej restauracji Dom Sushi. Specjalny pokaz kulinarny połączony był ze smacznym obiadem.

 

Dziękujemy serdecznie za  udział w naszej prezentacji oraz liczne rozmowy związane z zainteresowaniem rozwiązaniami Movity.

 

Drodzy Klienci, nie musicie czekać do kolejnego seminarium. Skontaktujcie się z nami, a konsultanci Movity przeprowadzą prezentacje w Waszej firmie w dogodnym dla Państwa terminie.