Movity świętuje z Bankowością Spółdzielczą

W niedzielę, 29 lipca 2012 r. w Wągrowcu, odbędzie się XVI Krajowe Święto Bankowości Spółdzielczej oraz jubileusz obchodów 145-lecia Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu. Firma Movity otrzymała tytuł Partnera Wspierającego Święta Spółdzielczości i również będzie tam obecna. 

 

Krajowe Święto Bankowości Spółdzielczej jest wyjątkowym wydarzeniem, gromadzącym każdego roku w jednym miejscu nie tylko osobistości bankowości spółdzielczej, ale także finansistów, polityków, władze samorządowe, środowisko akademickie, prasę oraz klientów i sympatyków banków spółdzielczych. Krajowe Święto Bankowości Spółdzielczej prezentuje również solidarność, siłę i potencjał całego sektora, ma na celu podkreślenie wyjątkowego charakteru oraz mocnej, stabilnej pozycji na rynku bankowym.

 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami do zarządzania dokumentacją, szczególnie docenianymi przez banki ze względu na specyfikę działalności. Banki cenią sobie indywidualne i elastyczne dopasowanie rozwiązań do potrzeb. Także nie bez znaczenia jest możliwość współpracy naszych rozwiązań z istniejącymi systemami oraz ich intuicyjność i łatwość obsługi.

 

Zapraszamy na stronę Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, gdzie zamieszono szczegółowe informacje dotyczące
Święta Spółdzielczości 2012.