Movarch certyfikowany

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze autorskie rozwiązanie w postaci  archiwum dokumentów Movarch, uzyskało oficjalny certyfikat integracji z systemem JobRouter, wystawiony przez JobRouter AG z Mannheim w Niemczech. Certyfikacja z JobRouter otwiera drogę do zastosowania systemu Movarch w charakterze modułu repozytorium dokumentów u szerokiego grona przedsiębiorstw, zainteresowanym uporządkowaniem dokumentacji wewnętrznej oraz automatyzacją procesów biznesowych.

 

Zakończony pełnym sukcesem długotrwały proces certyfikacji naszego rozwiązania jest nie tylko potwierdzeniem wysokiej jakości oraz użyteczności systemu Movarch, ale również dowodem  poświadczającym bliską i owocną współpracę pomiędzy Movity Sp. z o. o. a JobRouter AG, trwającą już od ponad 4 lat .

 

JobRouter jako system elektronicznego obiegu dokumentów oraz zadań i informacji w Organizacji, umożliwia pełną automatyzację procesów biznesowych, zachodzących w przedsiębiorstwie, a także ich projektowanie i optymalizację.

 

Movarch, autorskie rozwiązanie DMS firmy Movity, to kompletne rozwiązanie archiwum elektronicznego, umożliwiające zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie oraz udostępnianie dokumentów elektronicznych znajdujących się w archiwum papierowym. Movarch umożliwia funkcjonalne archiwizowanie wszelkiego rodzaju dokumentów oraz szybki i bezpieczny dostęp do dokumentów elektronicznych, zarówno dla użytkowników przedsiębiorstwa, jak i dla jego Partnerów biznesowych.