DocuWare

Zarządzanie rosnącą ilością dokumentów oraz oczekiwania szybkiego i efektywnego wyszukiwania zawartych w nich informacji stawiają coraz to wyższe oczekiwania przed systemami EMC. DocuWare jako jeden z czołowych producentów systemów zarządzających dokumentami wychodzi naprzeciw oczekiwaniom oferując kompleksową platformę zarządzania dokumentami.

DocuWare umożliwia automatycznie katalogowane dokumentów na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika kryteriów bez względu na ich źródło i format. Oznacza to, że dokumenty papierowe i elektroniczne, takie jak korespondencja, raporty, wiadomości e-mail, pliki CAD, wydruki i wiele innych, można archiwizować, udostępniać oraz zarządzać w prosty i bezpieczny sposób ze scentralizowanego zbioru dokumentów.

DocuWare spełnia wszystkie wymagania dotyczące integracji z istniejącą infrastrukturą IT i zabezpieczeniami, dzięki czemu doskonale uzupełnia wykorzystywane wewnętrznie systemy. Dodatkowe funkcje zarządzania archiwami sprawiają, że dostęp do dokumentów jest bezpieczny, kontrolowany i ciągle rejestrowany. Dzięki usprawnionym funkcjom obiegu dokumentów, dostępowi przez przeglądarkę oraz uniwersalnym funkcjom integracji, DocuWare dostarcza wszystkie narzędzia potrzebne do wydajnego zarządzania treścią w przedsiębiorstwie. Zaawansowani użytkownicy docenią bogatą funkcjonalność, łatwą administrację i obsługę systemu.

Funkcjonalności DocuWare:

  • Import dokumentów – jako platforma DocuWare daje wiele możliwości ręcznego lub automatycznego importowania dokumentów do archiwum.
  • Zorganizowane i bezpieczne przechowywanie – dokumenty w DocuWare są grupowane, bez względu na ich pochodzenie, w centralnym zbiorze dokumentów, czyli w kartotekach, na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika standardowych kryteriów.
  • Zarządzanie archiwum: Kontrola przechowywania i dostępu – DocuWare wyposażony jest w mechanizmy zabezpieczeń, które służą do wewnętrznej kontroli i spełniają wymagania audytu.
  • Wyszukiwanie dokumentów – użyteczność systemu zarządzania dokumentami zależy głównie od szybkości odnajdywania potrzebnych informacji. DocuWare jest pod tym względem prosty i wygodny w obsłudze jednocześnie bardzo wydajny jeśli chodzi o szybkość i efekty wyszukiwania.
  • Edycja dokumentów – DocuWare oferuje bogate opcje edycji służące do pracy z regularnie edytowanymi i aktualizowanymi dokumentami.
  • Obieg dokumentów – DocuWare pomaga zautomatyzować procesy związane z obiegiem dokumentów. Zapewnia on, że dokumenty zawsze trafiają do odpowiedniej osoby, a zintegrowane zastosowanie stempli i opcjonalne listy zadań sprawiają, że konfigurowanie procesów jest bardzo proste.
  • Praca zdalna i użytkownicy mobilni – Jedną z głównych zalet systemu elektronicznego zarządzania dokumentami w DocuWare jest możliwość dostępu do dokumentów przez Internet niezależnie od lokalizacji.
  • Zarządzanie dokumentami na całym świecie – DocuWare Web Client zapewnia dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca na świecie, w każdej chwili przy użyciu zwykłej przeglądarki internetowej.

Dokumenty do pobrania :

Opis produktu

Zintegrowane zarządzanie dokumentami