Gdańsk: Rozwiązania IT dla Nowoczesnych Firm

Firma Movity wzięła udział w seminarium poświęconym rozwiązaniom sprzętowym i oprogramowaniu, które zapewniają optymalne funkcjonowanie nowoczesnego biura. W naszej prezentacji przedstawiliśmy Movity Proces, czyli gotowe, skrojone na miarę rozwiązania obiegu dokumentów i przepływu informacji w firmie.

 

Narzędzie to służy do automatyzacji najistotniejszych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Poszczególne dedykowane rozwiązania można z powodzeniem wykorzystywać w konkretnych działach firmy, takich jak księgowość, HR, produkcja, sprzedaż, obsługa klienta, logistyka czy dział prawny.

 

Swoich kluczowych klientów na seminarium do Gdańska zaprosił Komputronik Biznes, a oprócz nas zaprezentowały się takie firmy jak HP, Microsoft oraz LOG System. Wieczorem na wszystkich czekała wyśmienita zabawa i możliwość zmierzenia się w turnieju bowlingowym.

 

Uprzejmie dziękujemy wszystkim za udział w naszej prezentacji. Dziękujemy również za zainteresowanie rozwiązaniami Movity oraz korzyściami wynikającymi z pracy z nimi, co znalazło swoje odzwierciedlenie w licznych rozmowach z gośćmi seminarium.

 

A już 31 maja zapraszamy na spotkanie z nami podczas seminarium „Rozwiązania IT dla Nowoczesnych Firm”, które tym razem odbędzie się w Toruniu. Do zobaczenia!