Wyróżnienie dla Movity

Miło nam poinformować, że firma Movity uczestniczyła jako Partner Wspierający XVI Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej oraz Uroczystości 145-lecia Pałuckiego Banku Spółdzielczego, które odbyło się 29 lipca 2012 r. w Wągrowcu. Jesteśmy zaszczyceni przyznaniem prestiżowego wyróżnienia z rąk Prezesa Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych – Jerzego Różyńskiego. 

 

Movity zostało docenione za współpracę z Krajowym Związkiem Bankowości Spółdzielczej oraz wspieranie sektora bankowości spółdzielczej. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Jednocześnie zapewniamy, że jest ono dla nas nie tylko nagrodą, ale też zobowiązaniem do utrzymywania i rozwijania owocnej współpracy z KZBS oraz Bankami Spółdzielczymi.

 

Składamy również podziękowania, że mogliśmy jako Partner Wspierający wziąć udział w tak ważnym dla sektora bankowości spółdzielczej wydarzeniu. Uroczystości zorganizowane w Wągrowcu były nie tylko okazją do przyznania nagród i wyróżnień, ale także do spotkania w jednym miejscu prezesów banków spółdzielczych, władz oraz partnerów biznesowych oraz zacieśnienia współpracy i nawiązania wielu relacji biznesowych. Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej:
http://kzbs.org/index.php?wiecej=2207&wiecej_news=1.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz zapoznali się z korzyściami wynikającymi z pracy z rozwiązaniami Movity. Zapraszamy do współpracy!

 

Sebastian Pawłowski
Prezes Zarządu